Volg ons

User Name

Password

Info New or Forgotten?

COMPETITIES ONLINE

> Team zondag.
> Dames maandag.
> Dames dinsdag.

Sportcentrum West-Friesland > Tennis > Toernooien > Archief > Winter 2008 - 2009
Delen

Toernooien winter 2008 - 2009

SCWF Kerst Toernooi 2008 - Finales zaterdag 3 januari

   
 
         
Damesdubbel 5 18+ - Play-off José de Jong-Versluis/ Corien Huliselan - Annemarie Blom/ José de Wit-Koot 6-1 7-5
Herendubbel 6 18+ - Play-off Harrie Troquet/ Tom Sloot - Koos Bakker/ Peter Stroomer 6-3 6-3
Damesdubbel 6 18+ - Play-off Paula Jong/ Femke Laan - Marloes Koppes/ Ester Teunissen 6-2 6-1
Gemengddubbel 6 18+ - Play-off Truus Vlaar/ Stef Dekker - Harrie Troquet/ Herma Badoux-Ridder 4-6 6-3 11-9
Herendubbel 7 18+ - Play-off Rens Visser/ Robert Visser - Nico Schipper/ Hans Smal (1) 6-1 4-6 10-4
Damesdubbel 7 18+ - Play-off Ela Overman/ Mirjam Peereboom - Marian Mol-Ton/ Monique de Moel 1-6 6-4 10-1
Gemengddubbel 7 18+ - Play-off Frank Ruijgrok/ Marlène Ruijgrok (1) - Marloes van Diepen/ Jurry Kuhlemaijer (2) 6-2 2-6 10-4
Herendubbel 8 18+ - Play-off Marcel Hendrikse/ Piet Nell - Thijs Kaptein/ Jan Kaptein 7-5 7-6 (0)
Damesdubbel 8 18+ - Play-off Elsbeth Pijnappels/ Noor Pijnappels - Petra Veul/ Monique Zuurbier 3-6 6-2 10-6

SCWF Kerst Toernooi 2008

   
 
Categorie Schema
Herendubbel 5 18+ Bekijken
Damesdubbel 5 18+ Bekijken
Herendubbel 6 18+ Bekijken
Damesdubbel 6 18+ Bekijken
Gemengddubbel 6 18+ Bekijken
Herendubbel 7 18+ Bekijken
Damesdubbel 7 18+ Bekijken
Gemengddubbel 7 18+ Bekijken
Herendubbel 8 18+ Bekijken
Damesdubbel 8 18+ Bekijken

Jeugd Indoor Kampioenschappen West-Friesland 2009 - - Finales zaterdag 3 januari

   
 
         
Jongensenkel t/m 10 jr - Play-off Philip Snoey Kiewit - Mathijs Jonk 6-4 6-1
Meisjesenkel t/m 10 jr - Play-off Eva van der Tas - Dunja Antenbrink 3-6 6-2 10-6
Jongensenkel t/m 12 jr - Play-off Kelvin Antenbrink - Jesse Borst 2-6 6-1 10-4
Meisjesenkel 6/7 t/m 12 jr - Play-off Lisa Swart - Julia Snoek wo
Meisjesenkel 8/9 t/m 12 jr - Play-off Myrthe Hermans - Julia Enderink 6-3 6-4
Jongensenkel 5/6/7 t/m 14 jr - Play-off Jon Schilder - Chris van Diepen (1) 7-5 6-4
Jongensenkel 8/9 t/m 14 jr - Play-off Sytze van den Essenburg - Ravi Panday 6-2 6-3
Meisjesenkel 5/6/7 t/m 14 jr - Play-off Rachel Vet - Lisa Tieleman 6-1 6-4
Meisjesenkel 8/9 t/m 14 jr - Play-off Britt Stam - Myrthe Hermans 6-1 6-3
Jongensenkel t/m 17 jr - Play-off Thom Deckers - Marijn Steijn 6-3 6-4
Meisjesenkel t/m 17 jr - Play-off Lisanne Huig - Kirsten van Zelst 6-1 6-2

Jeugd Indoor Kampioenschappen West-Friesland 2009

   
 
Categorie Schema
Jongensenkel t/m 10 jr Bekijken
Meisjesenkel t/m 10 jr Bekijken
Jongensenkel t/m 12 jr Bekijken
Meisjesenkel 6/7 t/m 12 jr Bekijken
Meisjesenkel 8/9 t/m 12 jr Bekijken
Jongensenkel 5/6/7 t/m 14 jr Bekijken
Jongensenkel 8/9 t/m 14 jr Bekijken
Meisjesenkel 5/6/7 t/m 14 jr Bekijken
Meisjesenkel 8/9 t/m 14 jr Bekijken
Jongensenkel t/m 17 jr Bekijken
Meisjesenkel t/m 17 jr Bekijken

Wedstrijdbepalingen Indoor Jeugdkampioenschappen

Grafische vormgeving Buro19

Copyright © 2012 Sportcentrum West-Friesland. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact